Over Motormount

Motormount is in 2016 opgericht door Marco van Buren, eigenaar van MVB Koerier

Transalp in ItalieIk ben vooral gek op offroad rijden. Eerst op een Honda Transalp "oeralp" (de witte met gouden velgen), later met het zwarte gevaarte hiernaast op de foto. Met een groep mannen een week "afzien" op een berg, Was het maar altijd vakantie ;-)

Via via kocht ik ook nog een Honda Dominator. Vergeleken met een Transalp superlicht!
Met een groepje crossers het zand in dan maar! 
Na een paar weken zelfs mee naar een OTR (off the road rit). Dat was een tegenvaller.
Ten eerste vroeg iedereen zich af wat ik kwam doen met mijn "tank" ten tweede stond ik na 1 kilometer
zo vast in de modder dat er 3 man nodig waren om me los te krijgen.

De Dominator werd ingeruild voor een Yamaha WR 450F een viertakt machine. Wat een kracht! Dat was even wennen, maar ik kon nu in ieder geval mee met de OTR's .

 KTM
 Af en toe reed ik natuurlijk ook op de machines van vrienden, deze hadden voornamelijk KTM's. Die zijn nóg lichter en nóg wendbaarder!

U snap het al... Een KTM kwam erbij!

Sindsdien kunt u me vinden in de modder van Nederland, Polen, Spanje, Frankrijk, eigenlijk overal waar er zand, modder en / of bergen zijn.

 

 

 

Andere websites over Motormount.nl :

Er staat een mooi artikel met review op Motorroutes.net

Saskia Denkers houdt van filmen vanaf de motor.

© 2018 - 2023 Motormount.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel